milý zlatoústy doktor fico.

Autor: Marian Greksa | 31.8.2012 o 0:28 | (upravené 31.8.2012 o 7:17) Karma článku: 23,53 | Prečítané:  13185x

Tak som sa dočítal, že ste povedali, že priznanie Poliačika presahuje všetky medze. Musím úprimne priznať, že tento krát s Vami absolútne súhlasím.

 

Naozaj priznanie Martina Poliačika ,poslanca za SaS, presahuje všetky medze. Všetky medze doterajšej politickej praxe na Slovensku, všetky medze, za ktoré sa ešte ani jeden poslanec za 20 rokov slovenskej politiky nedostal. Medze úprimnosti a čestného konania. A v neposlednom rade aj medze úprimnej odpovede na danú otázku, o čom Vy, ako doteraz najmocnejší premiér tohto štátu, nemáte ani šajnu. Vy, ktorý ste v živote neodpovedal na nepríjemnú otázku a že  pravdivo, o tom ani nehovorím. Pre Vás to je naozaj niečo, čo nedokážete pochopiť a vstrebať. To, že nejaký politik dokáže odpovedať úprimne, aj keď vie, že mu to u voličov môže poškodiť, tomu Vy nerozumiete a ani nemôžete rozumieť. Človek, ktorý svoj celý dospelý život prežije v marazme slovenskej politiky, nemôže pochopiť ,že niekomu je pravda prednejšia ako kariéra. Človek, ktorý programovo pravdu buď prekrúca, alebo zamlčuje, pre takého je ČESTNÁ odpoveď Martina Poliačika, nepochopiteľná, idiotská a samovražedná. Veď načo sa priznáva ten blbec. Čo nepozná heslo „zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať?“ Veď to je debil.

 

A keď je to takýto ÚPRIMNÝ debil, tak to treba využiť.

Musím Vám vysloviť jedno VEĽKÉ uznanie. Vy ste v podstate génius. Vy dokážete jednoduchými slovami(aby to pochopili hlavne Vaši voliči, lebo Vaše posolstvo je pre nich)prekrútiť Poliačikovu vetu na priznanie, že droguje, že vyzýva k užívaniu drog a podobné nezmysly. Kedže Vás naozaj nepovažujem za blbca, myslím si, že aj Vy veľmi dobre viete, kde je pravda. Ale tú predsa nepotrebujeme. Treba využiť všetky dostupné prostriedky ,aby sa zlikvidovala tá otravná strana SaS. Veď to sú naozaj iba feťáci a lúzri. Veď oni nič nevedia a neponúkajú žiadne riešenia. Ale to, že napr. Jožo Mihál na poslednej schôdzi parlamentu podal tuším až 12 „pozmeňovákov,“ aby zmiernil váš blbý  a škodlivý návrh zákona z dielne Smeru, to Vám nejako ušlo. A nebudem písať o ďalších. Načo? Veď Vašim voličom je to aj tak jedno. Ich tieto záležitosti nezaujímajú a novinové články nečítajú. Im stačí iba Váš jednovetný súhrn. A v tomto ste naozaj dokonalý. Všetka česť. Naozaj máte môj úprimný obdiv.

A ozaj ešte niečo. Mňa by na Vašom mieste dosť silno štvalo, že si Vás vaši mladí(Kolesík, Martvoň a podobní exoti)málo všímajú a nechcú sa učiť.(samozrejme od Vás)Majú pred sebou Majstra demagógie a prekrúcania(minimálne čierny pás, tretí dan) a nevedia sa poučiť. Babráci. Veď na to sa nedá v tých správach vôbec dívať. Človek už naozaj nevie či pozerá správy s parlamentu, alebo Pláž, či Farmu. Nemohli by ste im poskytnúť nejaké kurzy sebaobrany napr. pod názvom Ako klamať s kamenným ksichtom, alebo Kto neklame ,okráda seba a hlavne rodnú stranu,.....

Záverom svojho otvoreného listu by som Vás chcel čo najsrdečnejšie pozdraviť a ešte raz Vás ubezpečiť, že Vás v niektorých politických disciplínach NAOZAJ veľmi uznávam a myslím si, že v niektorých ste absolútny majster sveta, dokonca bez rozdielu váh. Len škoda, že sú to disciplíny, na ktoré nemôžete byť vôbec hrdý. Teda aspoň oficiálne.

Váš obdivovateľ Marian Greksa

 

p. s. Dúfam, že to červená prasiatko šporkasu dokážete využiť. Snáď sa Vám do neho zmestí aspoň časť peňazí, ktoré vyberiete od občanov Slovenska(Od všetkých. Aj od voličov Smeru) a potom ich nebudete musieť zhľadávať po kútoch, keď ich budete posielať do Grécka?, alebo Talianska?, alebo Španielska?

p.s.2 –Skôr než by ste prišli na myšlienku, že aj ja,(keďže som zo SaS a k tomu ešte rockový muzikant) beriem drogy, pokúsim sa Vás ubezpečiť, že som v živote žiadne drogy nebral(Ja viem. Je to divné.) a som ochotný to ísť dokázať na detektor lži, ba dokonca Vám dovoliť odstrihnúť si chumáč chlpov z ktorejkoľvek časti môjho tela ,podľa Vášho výberu, a dať na expertízu, lebo ako iste viete vo vlasoch a chlpoch sa ukladajú dlhoročné vzorky omamných látok.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR JURAJA BERZEDIHO

Na východe je veselo. Len dokedy

Kalkulačka rozhodla. V Košiciach prídu o slovenské zápasy tisíce fanúšikov.

KOMENTÁRE

Katastrofa: Nikdy nebolo lepšie

Samotné fakty na víťazstvo nad populistami a demagógmi nestačia.

Píše Kristián Blaškovič - Fórum

Čím prekvapí Kim na stretnutí s Trumpom?

Kim sa chce vrátiť medzi svetových politikov ako ich rovnocenný partner.


Už ste čítali?