ahoj poslanecká partia pravičiarska, pseudopravičiarska a oľano

Autor: Marian Greksa | 1.11.2012 o 23:01 | (upravené 1.11.2012 o 23:08) Karma článku: 25,60 | Prečítané:  11570x

Na úvod svojho blogu by som sa najradšej opýtal.“ Tak ako sa máte? Ako ide život?“ Ale to nie je potrebné. Podľa toho,  čo stvárate v parlamentných laviciach vyzerá, že bohovsky dobre. Inak by ste nemohli venovať toľko času, (až dva dni) boju proti homosexuálom a vykašľať sa napr. úplne na fantastický Ficov Zákonník práce.

Sledoval som vašu rozpravu  a vašu krížovú výpravu proti právam homosexuálov s úžasom. Možno by som sa aj dobre bavil, keby som si neuvedomoval, že hovoríte o živých ľuďoch a nie o nejakých filmových karikatúrach. O živých ľuďoch, z ktorých veľa poznám a z ktorých väčšina sa chová a je slušnejšia ako to obrovské množstvo hulvátov, ktoré stretávam denne a ktorých je kopec aj v parlamente. Hulváti, ktorí aj naďalej nesú vysoko vztýčenú zástavu hulvátstva a grobianstva Jana Slotu a Jana Ľuptáka a naďalej používajú slová ako huba a č-u-r-á-k, že Igor Matovič, bojovníci  za „slobodu slova ,“ ktorí nenechajú kolegu dokončiť jeho ohlásenú reč a vybľakujú svoje námietky bez toho, aby si vypýtali slovo, že pán dúfamženiebudúciprezident hik,  pardón Hrušovský, pán Brocka, pán čitateľ (od slová čítať) Vašečka a aj naivný filozof Škripek.

No a samozrejme,  najhlavnejší z bojovníkov za práva heterosexuálov  pán „ÚKAZ“ Kuffa. Áno to je ten, ktorý si často berie do svojej nevymáchanej Oľanovskej huby (pardón, ale teraz iba parafrázujem jeho straníckeho šéfa, ináč by som si to v živote nedovolil) svojho brata kňaza, ktorý na rozdiel od ÚKAZA Kuffu robí niečo naozaj záslužné a nie som si celkom istý, či sa za neho aj trošku nehanbí.

Dopredu sa ospravedlňujem, ak som náhodou nejakých vynechal, alebo poplietol, veď vás bolo viac. Pýtam sa vás kresťanov. „Aj keď vás homosexuáli tak vnútorne trápia, že to musíte dať aj von, NEZABUDLI STE na jedno z najkresťanskejších prikázaní? NEZABUDLI STE? na „MILUJ BLÍŽNEHO SVOJHO AKO SEBA SAMÉHO.“ Pretože ináč si to neviem vysvetliť. Buď ste zabudli a nekonáte podľa neho, alebo nezabudli a je vám to fuk. Však už sa to nejako vysvetlí. Veď v tejto krajine prejdú aj onakvejšie a hriešnejšie činy. Koho tu zaujíma nejaká kresťanská láska?

Ale vrátim sa k úvodným vetám. Kde ste boli milí a vážení krikľúni vtedy , keď sa prejednával napr. nový Zákonník práce. Farby pravice obhajoval jediný človek. Viete. Ten. Ten menší. Ten nepríjemný. Ten, ktorý vás zotrie argumentmi kedy chce. Lebo on , na rozdiel od vás,  je vo svojom fachu odborník. Bývalý minister Mihál (SaS). Vystúpil dokonca dvakrát. A vy ste boli kde? Niektorí ste ešte neboli ani v parlamente. Čiže preložím. Neboli ste ešte o deviatej, keď začínala rozprava, V PRÁCI. A táto výčitka sa týka aj pánov z SDKU a týka sa aj strážcu vlajky Alojza Hlinu, ktorý bol prihlásený do rozpravy ako prvý. A? A nič. Proste tam nebol. A? A nič. Však sa aj tak nič nestalo. Či?

A vrátim sa ešte viac do minulosti. Do tohto leta. Keď schôdza parlamentu na prelome júla a augusta trvala dva týždne a mohla trvať tri, ak by sa našli 4., slovom ŠTYRIA poslanci z SDKU, alebo KDH, alebo Most – Hídu, alebo Oľano, ktorí by spolupodpísali návrh 300 pozmeňovacích návrhov z dielne SaS a takouto obštrukciou by mohli unaviť poslancov Smeru, ktorí by museli súhlasiť, aby už mohli ísť na dovolenky. Ale to by ste sa na tie dovolenky nemohli ponáhľať aj vy. Niektorí na jachty, že Ľudo a niektorí inde. A Igor Matovič to nepodpísal preto, lebo dostal „vratku“, či ako sa to nazýva, v podobe úľav pre študentov, ktorí tvoria vysoké percento jeho zamestnancov. Pardón. Brigádnikov.

Vážení poslanci za KDH. Skúste nezabudnúť občas na MILUJ BLÍŽNEHO SVOJHO AKO SEBA SAMÉHO. A ešte by som vás rád upozornil na ďalšie. KTO DO TEBA KAMEŇOM, TY DOŇHO CHLEBOM,alebo tú vetu o nastavení druhého líca.

Vážení poslanci za Most – Híd. Tí, od ktorých som od jari až doteraz zachytil iba jeden návrh. Ten o pive pre cyklistov.

Vážení Oľanovci. Áno tí, ktorých šéf sa dostal  prvý krát do parlamentu vďaka ideálom SaS a dnes sa chová ako prasa a rozsýpa svoj slovník a striekačky na hlavy bývalých kolegov. Poturčenec horší od Turka.

A vážení  SDKU. Strana, ktorá sa ešte stále nezbavila všetkých svojich goríl.

Skúste trocha, aspoň trocha spolupracovať  a keď nespolupracovať, tak aspoň netorpédovať snahu tých, ktorí sa niečo snažia urobiť pre tento štát a proti obrovskej metle Smeru, ktorú drží v rukách Robert  Fico a ktorou vymetá zvyšky slovenských peňazí z našich vrecák niekde mimo Slovenska.

Takto ten socializmus nevybudujeme .

Vybuduje ho Robert Fico  a na svoj obraz.

A celkom určite to nebude na obraz boží.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR JURAJA BERZEDIHO

Na východe je veselo. Len dokedy

Kalkulačka rozhodla. V Košiciach prídu o slovenské zápasy tisíce fanúšikov.

KOMENTÁRE

Katastrofa: Nikdy nebolo lepšie

Samotné fakty na víťazstvo nad populistami a demagógmi nestačia.

Píše Kristián Blaškovič - Fórum

Čím prekvapí Kim na stretnutí s Trumpom?

Kim sa chce vrátiť medzi svetových politikov ako ich rovnocenný partner.


Už ste čítali?