Fico zaplať Smeráckymi peniazmi.

Autor: Marian Greksa | 8.12.2012 o 9:00 | (upravené 8.12.2012 o 9:17) Karma článku: 25,66 | Prečítané:  11945x

Holandská vzájomná poisťovňa Achmea, ktorá vlastní Union zdravotnú poisťovňu, a.s., vyhrala v piatok svoj dlhotrvajúci právny spor so Slovenskou republikou. Tým pádom musí Slovenská republika zaplatiť Achmei odškodné a súdne trovy dokopy 25 miliónov dolárov. Jediným a hlavným vinníkom je Robert Fico, premiér Slovenskej republiky z roku 2006, ktorý zakázal zisk poisťovniam. A toto je výsledok.

Slovenská Republika, čiže MY VŠETCI, aj my čo sme Fica nevolili a aj vy, čo ste Fica volili vo voľbách v roku 2012 musíme zaplatiť 25 MILIÓNOV EURO, čo je na koruny cca 750 MILIÓNOV KORÚN. Nás všetkých o tieto peniaze pripravila zlovôľa jedného jediného človeka. Človeka, ktorý škodí našej rozbitej krajine viac ako ktorýkoľvek lotor a vagabund v našich dejinách. Človek, po ktorého vláde ostanú len prázdne trosky a ruiny nášho štátu. Človek, o ktorom si nemyslím, že je hlupák a myslím si, že škodí Slovensku cielene a programovo. Človek, ktorý by si zaslúžil za to, ako ničí a drancuje našu krajinu. odsúdenie za VLASTIZRADU. Neviem o nikom v našich novodobých dejinách,ktorý by si to zaslúžil viac. Ale na to si zrejme ešte budeme musieť nejaký ten čas počkať. A preto HOVORÍM a preto KRIČÍM a preto ŽIADAM.

FICO ZAPLAŤ TÝCH 25 MILIÓNOV EURO Z Vlastných peňazí.Alebo zo Smeráckych peňazí.Vyhral si voľby a Smer dostal od štátu 24 miliónov euro.Daj tieto peniaze za prehratý súd.Veď aj tak ťa to nebude až tak veľmi bolieť.Veď tie prachy si si aj tak nezarobil.Dostal si ich od nás. Od všetkých občanov Slovenska.A ten posledný milión? Pohoda.Veď použi vlastnú hlavu a zožeň ho. Pre teba to musí byť maličkosť a samozrejme rutina.Veď to robíš každú chvíľu.

VYZÝVAM VŠETKÝCH, KTORÍ SI MYSLIA, ŽE PREMIÉR FICO MÁ ZAPLATIŤ Z VLASTNÝCH PEŇAZÍ PREHRATÝ SÚD, aby napísali do komentu iba jedno slovo. ZAPLAŤ. A podpísali sa vlastným menom.

Marian Greksa

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR JURAJA BERZEDIHO

Na východe je veselo. Len dokedy

Kalkulačka rozhodla. V Košiciach prídu o slovenské zápasy tisíce fanúšikov.

KOMENTÁRE

Katastrofa: Nikdy nebolo lepšie

Samotné fakty na víťazstvo nad populistami a demagógmi nestačia.

Píše Kristián Blaškovič - Fórum

Čím prekvapí Kim na stretnutí s Trumpom?

Kim sa chce vrátiť medzi svetových politikov ako ich rovnocenný partner.


Už ste čítali?